Виступ з трибуни Верховної Ради Мороз В.В.

Общество | 19:36, 13.11.2019
 Поделиться

Поделиться в

Цитата Депутата В.Р. Украины Мороза В.В.

Сьогодні мав виступ з трибуни Верховної Ради, щодо вкрай важливого енергетичного питання. Ціноутворення на електроенергію в межах нового ринку не дозволяє ТЕС та ТЕЦ покрити ринкову вартість палива. За таких умов існує ризик, що підприємства
можуть залишитися без вугілля і природного газу, а як наслідок – не забезпечать населення теплом та електроенергією! Я пропонував мій альтернативний законопроект 2233-4, завдяки якому можливо запровадити механізм компенсаторів вартості електроенергії — щоб вийти на економічно обґрунтоване функціонування ТЕС та ТЕЦ які працюють на природному газі. Також, щоб уникнути додаткового грошового навантаження на «гарантованого покупця» особисто я, та члени фракції ОПЗЖ, бачимо єдине вірне рішення — для нормального функціонування ТЕС та ТЕЦ, які працюють на вугіллі, треба розблокувати поставки вугілля марки «А» з окупованих територій Донбасу.
Миру всім!

Сьогодні мав виступ з трибуни Верховної Ради, щодо вкрай важливого енергетичного питання. Ціноутворення на електроенергію в межах нового ринку не дозволяє ТЕС та ТЕЦ покрити ринкову вартість палива. За таких умов існує ризик, що підприємстваможуть залишитися без вугілля і природного газу, а як наслідок – не забезпечать населення теплом та електроенергією! Я пропонував мій альтернативний законопроект 2233-4, завдяки якому можливо запровадити механізм компенсаторів вартості електроенергії — щоб вийти на економічно обґрунтоване функціонування ТЕС та ТЕЦ які працюють на природному газі. Також, щоб уникнути додаткового грошового навантаження на «гарантованого покупця» особисто я, та члени фракції ОПЗЖ, бачимо єдине вірне рішення — для нормального функціонування ТЕС та ТЕЦ, які працюють на вугіллі, треба розблокувати поставки вугілля марки "А" з окупованих територій Донбасу. Миру всім!

Опубліковано Владимиром Морозом Середа, 13 листопада 2019 р.